Gdzie nocować w Kazimierzu?

Weekend w Kazimierzu Dolnym? A może nawet nieco dłuższy wypoczynek? Tak czy inaczej potrzebne jest miejsce, gdzie można się zatrzymać i nocować w dobrych warunkach. Jeśli chodzi o standard oraz warunki cenowe miejsca noclegowe można podzielić na trzy grupy – hotele, pensjonaty i wille oraz pokoje gościnne w prywatnych kwaterach.

Spośród hoteli szczególnie warto wspomnieć o dwóch „Król Kazimierz” i „Zajazd Piastowski”. Oczywiście noclegi tutaj będą droższe od miejsc w pensjonacie czy willi, jednak można też spodziewać się na pewno bardziej komfortowych warunków. Hotele cieszą się szczególnie dużym powodzeniem podczas festiwali w Kazimierzu. Odbywają się tam też konferencje. Jednak na przykład w hotelu „Król Kazimierz” pokój jednoosobowy kosztuje aż 510,00 pln. Oczywiście jest to bardzo nowoczesne miejsce i może poszczycić się naprawdę wysokim standardem.

Jeżeli jednak ktoś woli wydać mniej pieniędzy na noclegi podczas wypoczynku w Kazimierzu Dolnym, powinien wynająć pokój w pensjonacie lub willi. Pensjonat „Joanna” to nowy ośrodek, w którym za jednoosobowy pokój płaci się 90,00 pln. Natomiast w pensjonacie-restauracji „Pod Wietrzną Górą” cena wyniesie 110,00 pln w tygodniu i 130,00 pln w weekend. W willi „Monika” jedna osoba zapłaci za nocleg od 110,00 pln do 160,00 pln w zależności od rodzaju pokoju.

Jeszcze mniej za nocleg można zapłacić wynajmując tak zwany pokój gościnny. Rezerwacji można dokonywać wcześniej przez telefon. Najlepiej również w ten sposób szukać odpowiedniego noclegu. Warto pamiętać, że w sezonie trudno znaleźć wolne i tanie miejsce z dnia na dzień.Warning: file_put_contents(): Only 0 of 16177 bytes written, possibly out of free disk space in /home/fzf/public_html/cytryna.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/gdzie-nocowac-w-kazimierzu/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/fzf/public_html/cytryna.eu/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/fzf/public_html/cytryna.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/cytryna.eu/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 /home/fzf/public_html/cytryna.eu/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/cytryna.eu/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/fzf/public_html/cytryna.eu/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/fzf/public_html/cytryna.eu/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/fzf/public_html/cytryna.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435